Wyszukaj nieruchomość 

Dlaczego kochamy Tenerife?

Zamknij oczy i wyobraź sobie piękny sub-tropikalnej wyspy, gdzie słońce świeci praktycznie każdy dzień roku, gdzie temperatura w zimie rzadko spada poniżej 20 ° C jeszcze latem rzadko przekracza 30 ° C. Wyspa, których pierwszym językiem jest hiszpański, ale także szczególnie w słońcu pocałował południu, angielski jest używany powszechnie, a gdzie miejscowi ludzie są pomocne i przyjazne. Tylko 4 godziny z Wielkiej Brytanii, z zaplanowanych lotów dziennie z większości dużych lotnisk brytyjskich, z zadowoleniem przyjmuje loty czarterowe z praktycznie każdym lotnisku w Wielkiej Brytanii.

Wyspa, gdzie istnieje nacisk na sportu i rekreacji, z kursów International Golf klasowych (7 obecnie z bardziej zaplanowany) każdy rodzaj sportu wodnego sobie wyobrazić, a rybołówstwa morskiego i wielorybów i delfinów plamienia aby wymienić tylko kilka. Miejsce, gdzie życie nocne jest o klasie i jakości, gdzie każdy rodzaj znajdzie coś dla siebie, w szczególności restauracji wspaniałych owoców morza, a gdzie bar i scena klubowa jest szykowny i wyrafinowany, a jakość zakwaterowania w hotelu jest najwyższa standard.

Wyspa, gdzie można być na plaży opalania minutę, a 45 minut później spaceru przez głęboki śnieg na najwyższy szczyt w Hiszpanii, Mt chwalebny. Teide. Gdzie zaledwie kilka minut od głównych obszarów turystycznych, możesz być w sosnowym lesie, lub oglądania głębokie Barrancos w przepaście) utworzone przez działalność wulkaniczną z jednym z ponad 400 wulkanów, które były czynne tysiące lat temu. Gdzie Guanche tych, tajemniczy ludzie z blond włosach i niebieskich oczach, niegdyś mieszkańcy, zanim hiszpańskie Conquistadores przyszedł i najechali ich wyspę, a z pozostałych sześciu Wysp Kanaryjskich.

Wyspa, która dla wszystkich jego niezależności myśli i kultury, jest częścią gospodarki Wspólnoty Europejskiej, która zapewnia stabilność gospodarczą i polityczną. Ale przede wszystkim kochamy Tenerife, ponieważ ...

To świetne miejsce do życia!© 2024, Polka Invest Teneryfa S.L., Teneryfa nieruchomości, Polityka Prywatności