Wyszukaj nieruchomość

Clear Blue Skies Group S.L.

Adres (link do mapy):
C/. Bruselas, C.C. Fañabé Plaza 129,
38660, Adeje,
Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania.

Telefon: +34 922 98 54 81, .

Godziny otwarcia:
Pon. - Czw.: 9.30 – 19.00
Piątek: 9.30 – 17.00
Sobota: 10.00 – 13.00


 

O Clear Blue Skies Group SL

Clear Blue Skies Group SL jest międzynarodowym biurem nieruchomości działającym na południu Teneryfy od 2003 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu klientów i inwestorów z całego świata.

Oprócz obsługi w wielu językach oferujemy również całkowitą obsługę w języku polskim począwszy od wyszukania najodpowiedniejszej dla Państwa nieruchomości na Teneryfie, przeprowadzenie całego procesu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, kompletowania dokumentów, pozyskania kredytu hipotecznego w hiszpańskm banku, spotkanie z adwokatem, wizyty u notariusza oraz serwis po zakupie nieruchomości. 

Gwarantuję Państwu usługi na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i w zakresie przyjaznej obsługi klienta.

Prowizję za pracę naszego biura płaci strona sprzedająca, strona kupująca nie ponosi żadnych kosztów związanych z pracą naszego biura nieruchomości.

Osobą odpowiedzialną za pracę w polskimi klientami jest Julia Orłowska. Opinie naszych klientów o zakupie nieruchomości na Teneryfie za naszym pośrednictwem możecie Państwo przeczytać tutaj.

Clear Blue Skies Group S.L.


© 2018, Clear Blue Skies Group S.L., Teneryfa nieruchomości